Készleten (4 db)

Stílusos, kb. 11,3 cm magas vinil gyűjtőfiguraLuis Díaz a Funko POP! Football.

Részletes információ

Termék részletes leírása

Luis Fernando Díaz Marulanda, más néven Lucho Díaz kolumbiai profi labdarúgó, aki balszélsőként játszik a Liverpool FC-ben a Premier League-ben és a kolumbiai válogatottban. Díaz a kolumbiai másodosztályban, a Barranquillában kezdte profi pályafutását, majd az Atlético Juniorhoz igazolt, ahol megnyerte a Categoría Primera A-t, egy Copa Colombia-t és egy Superliga Colombiana-t is. 2019-ben a Porto csapatához költözött 7 millió euróért, ahol két Primeira Liga-duplát, egy Taça de Portugáliát és egy Supertaça Cândido de Oliveirát nyert. Miután a 2021-22-es szezon első felében 18 bajnoki mérkőzésen 14 bajnoki gólt szerzett, a Liverpool 45 millió euróért (37,5 millió font) szerződtette. Első szezonjában megnyerte az EFL-kupát és az FA-kupát, az FA-kupa döntőjében pedig a mérkőzés játékosának választották.

A vinyl figura körülbelül 11,3 cm magas.

Ez a Liverpool Football Club csatára piros mezben készen áll arra, hogy győzelemre vezesse a csapatot a futballgyűjteményedben!